Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints.
顏色: 白色

H8
H11
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25070225453518438 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 3883045 people said the quality is very good!
Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints.
顏色: 白色
Author: r***2
Date:
Review: Awesome 😎❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😭❤️❤️
顏色: 白色
Author: r***2
Date:
Review: Good quality 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
顏色: 白色
Author: r***2
Date:
Review: Good quality 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.