
20英寸中长波浪卷假发,带刘海 - 渐变金色卷发假发 | 自然层次感长卷发假发,带刘海 | 耐高温合成假发 | 适合日常佩戴、派对、角色扮演和音乐节
SKU: sb260410141034872014007
Price and availability
HK$137.37
假髮長度
18 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 196 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260410141034872014007 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.