- Video












20英寸长波浪假发,中分刘海,渐变深棕色合成纤维,耐热,外观自然,适合日常、派对、角色扮演等场合。
SKU: sb260406152938837023966
Price and availability
HK$141.58
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 51 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260406152938837023966 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.