

这款20英寸长的合成假发,采用自然直发造型,并拥有惊艳的多色设计。假发带有刘海,非常适合日常佩戴,外观自然逼真,是送给女士的理想礼物。
SKU: sb260316105077569494977
Price and availability
HK$147.00
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 52 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316105077569494977 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.