Author: J***n
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: CP值高: 髮質不錯,不過超級醜 易穿戴: 容易穿 佩戴舒适: 不知如何評論,就是醜
顏色: 淡紫色

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 237 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 53-55 cm |
| SKU | sb25041229463535912 |
Author: J***n
Date:
Review: CP值高: 髮質不錯,不過超級醜 易穿戴: 容易穿 佩戴舒适: 不知如何評論,就是醜
顏色: 淡紫色
Author: J***7
Date:
Review: Value for money: great quality wig. Would order this again in another color.
顏色: 淡紫色
Author: L***A
Date:
Review: Amazing and useful product
顏色: 漸變金色
Author: i***i
Date:
Review: Super pleased with item. good quality and happy with purchase better than expected Comfortable to wear: yes Easy to wear: yes
顏色: 淡紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.