Author: h***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: this is a value buy Easy to wear: easy hook on wear
顏色: 彩色
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 51.2 cm |
| 頭圍 | 52-54 cm |
| SKU | sb25061937738077168 |
Author: h***e
Date:
Review: Value for money: this is a value buy Easy to wear: easy hook on wear
顏色: 彩色
Author: z***2
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 漸層
Author: l***2
Date:
Review: خيالللل مرااا عشرههه
顏色: 彩色
Author: j***6
Date:
Review: Great wig. A curling iron is needed to have the bang curl as seen in image
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.