
20英寸深波浪中长假发,13*5*1 T型蕾丝假发,带婴儿发,日本纤维弹性网帽,黑色,适合女性日常佩戴、家庭聚会、节日、派对等场合。
SKU: sb260329153472025975555
Price and availability
HK$308.00
假髮長度
20 inch
蕾絲面積
13*5*1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

20 inch
13*5*1
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Deep Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*5*1 |
| 淨重 | 322 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260329153472025975555 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.