
20英寸深棕色长款波浪层次感合成假发,带刘海,适合女性日常、派对、角色扮演造型
SKU: sb251229155115139147447
Price and availability
HK$149.00
假髮長度
20 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 186 g |
| 長度 | 51 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251229155115139147447 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.