Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hairstyle stylishness: very nice cutting
顏色: 棕色
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 216 g |
| 長度 | 51.2 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260317101322965681598 |
Author: l***2
Date:
Review: Hairstyle stylishness: very nice cutting
顏色: 棕色
Author: r***5
Date:
Review: جميل على اللبس روعة
顏色: 棕色
Author: ر***ء
Date:
Review: ممتاز
顏色: 間色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.