- Video












NEW
20英寸黑棕色合成纤维假发,中分刘海,100%卡尼卡隆纤维,适合角色扮演、节日、Y2K、万圣节和其他场合。
SKU: sb260331105118662126871
Price and availability
HK$134.61
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260331105118662126871 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.