- Video







20英寸琥珀白拖车安装式LED闪光警示灯条,15种模式橙色旋转警示灯
SKU: sq260303152185632628733
Price and availability
HK$633.83
款式:
20英寸
顏色
彩色
尺寸
均碼
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
彩色
均碼
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Style Type | 20inch |
| Light Source | LED Lights |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 5500K |
| Lumens | 8000~10000LM |
| SKU | sq260303152185632628733 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.