
NEW
二合一女士脱毛仪,带LED灯和USB充电,电动剃毛器,适用于腿部、腋下、比基尼线和全身,电池容量600mAh
SKU: sb260508104494614308849
Price and availability
HK$193.00
尺寸
均碼
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

均碼
彩色
| Material | ABS |
| Occasion | Shower Cap |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 10.6 cm |
| 寬度 | 6.6 cm |
| 高度 | 3.6 cm |
| SKU | sb260508104494614308849 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.