Author: y***0
Date:
Review: 商品品質非常好,完全符合描述!包裝完整無破損,用起來效果很好,非常推薦!
顏色: 彩色
尺寸: 珊瑚粉

珊瑚粉
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 12.6 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 高度 | 2.5 cm |
| SKU | sb25022046829039144 |
Author: y***0
Date:
Review: 商品品質非常好,完全符合描述!包裝完整無破損,用起來效果很好,非常推薦!
顏色: 彩色
尺寸: 珊瑚粉
Author: M***H
Date:
Review: 與圖片相符,非常好用
顏色: 彩色
尺寸: 珊瑚粉
Author: n***9
Date:
Review: My second buy, charges quickly, works really well, perfect for eyebrow and lip area, I only replaced it because it stopped working in about 10 months, they are cheap and easy to replace. I use it once a week and charge it once in 3 weeks. The blades are really good and removes hair quickly and efficiently. A good purchase
顏色: 彩色
尺寸: 珊瑚粉
Author: s***i
Date:
Review: just like it in the picture. beautiful
顏色: 彩色
尺寸: 珊瑚粉
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.