Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好看,已回購多次~
顏色: 彩色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 15 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2305047948781133 |
Author: c***7
Date:
Review: 很好看,已回購多次~
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***7
Date:
Review: 好美好好看,很值得買看看
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: Cheap and good.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***i
Date:
Review: نايس .. تونس للبنات يحبون هالأشياء لي تفلس
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.