Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色很美,可惜小孩不喜歡
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Violet Purple |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Wireless Property | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se2307173933327944 |
Author: s***y
Date:
Review: 顏色很美,可惜小孩不喜歡
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼
Author: f***n
Date:
Review: حلوة بس كثرة استعمالعا تعور الاذن
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼
Author: x***3
Date:
Review: 娘に頼まれ購入しました。ピアノ用
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼
Author: h***1
Date:
Review: 音質も悪くなくていい感じ
顏色: 紫羅蘭色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.