Author: l***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 尚未使用,如果好用,後續會再訂購
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | Microfiber Leather |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 21 cm |
| 長度 | 19 cm |
| SKU | sb260228002567667697045 |
Author: l***8
Date:
Review: 尚未使用,如果好用,後續會再訂購
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***5
Date:
Review: 還可以 不是很大件 自黏的也不大
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: b***s
Date:
Review: Great for dyeingbhair
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***a
Date:
Review: حللي مشكل كل ما اصبغ لازم خرب لبسي
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.