- Video












NEW
1个USB充电式自动旋转卷发棒,25毫米无线大波浪卷发器,家用美发造型工具(女士适用)
SKU: sb260508114588083925876
Price and availability
HK$247.00
尺寸
USB
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
USB
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Number of Barrel | 1 |
| Color | Pink |
| Batteries Included | Yes |
| Type | Automatic Curling Wand |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 32 cm |
| 高度 | 5.9 cm |
| 寬度 | 11.2 cm |
| 電壓 | 5 V |
| SKU | sb260508114588083925876 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.