Author: D***0
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Muy lindo el diseño y la calidad es buena
顏色: 彩色

1 張浮雕毛衣
| Material | PET |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260313174355225429072 |
Author: D***0
Date:
Review: Muy lindo el diseño y la calidad es buena
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.