Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很逼真 撐了一個禮拜!
顏色: 黑色

CB-C044
| Material | Paper |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Halloween |
| Color | Black |
| Body Part | Arm Tattoo Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 16.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb2412209604440940 |
Author: 8***9
Date:
Review: 很逼真 撐了一個禮拜!
顏色: 黑色
Author: y***)
Date:
Review: 好看很漂亮很有質感性價比高
顏色: 黑色
Author: C***a
Date:
Review: 與圖片相符,還沒用不知道品質
顏色: 黑色
Author: b***j
Date:
Review: 最最最最最最最最讚唉誰愛誰誰愛誰哭哭哭哭
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.