Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: now this seems good, and I don't know if it's just me, but it only seems to work on one side. It's like a tens machine just for your hand.
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色

1PC黃色
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Sleep Aid Device |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 11.65 cm |
| 寬度 | 9.55 cm |
| 高度 | 3.82 cm |
| SKU | sb251204239224949234 |
Author: b***2
Date:
Review: now this seems good, and I don't know if it's just me, but it only seems to work on one side. It's like a tens machine just for your hand.
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色
Author: r***o
Date:
Review: Doesn’t do much for me though
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色
Author: b***n
Date:
Review: Still working on using it
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色
Author: m***n
Date:
Review: Not greatest product to try help sleep
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.