Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Apparently according to my husband it works nice
顏色: 彩色
尺寸: 1PC藍色
1PC黃色
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Sleep Aid Device |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 11.65 cm |
| 寬度 | 9.55 cm |
| 高度 | 3.82 cm |
| SKU | sb25080933427191577 |
Author: l***h
Date:
Review: Apparently according to my husband it works nice
顏色: 彩色
尺寸: 1PC藍色
Author: a***n
Date:
Review: It really helped me sleep better 👍🏻❤️
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色
Author: r***6
Date:
Review: حلووووووووووووووووووووو
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色
Author: r***x
Date:
Review: Very very nice i loved product
顏色: 彩色
尺寸: 1PC黃色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.