
1片银色星星脸贴 | 水钻闪粉眼妆装饰,3D五角星贴纸,打造Y2K甜美妆容,音乐节拍照氛围,Y2K,Kpop,脸部闪粉,嘉年华,脸部贴纸,3D贴纸,脸部宝石,装饰贴纸
SKU: sb260320152215839171568
Price and availability
HK$19.00
規格
1張 銀色星星臉貼
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1張 銀色星星臉貼
| Material | PET |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Eye Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260320152215839171568 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.