
NEW
1片银色月亮审判美甲贴纸,优雅简约风格线条水钻美甲贴花,3D浮雕银色月亮审判美甲贴纸,新款星形镶嵌水钻银色美甲贴纸
SKU: sb260331152970799083906
Price and availability
HK$19.53
規格
1張 MO-522
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1張 MO-522
| Material | PET |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260331152970799083906 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.