Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色鮮豔質感好 到貨迅速服務佳 期待回購
顏色: 彩色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Western |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.3 cm |
| 寬度 | 7.5 cm |
| 長度 | 12.7 cm |
| SKU | sb2211152666211663 |
Author: s***y
Date:
Review: 顏色鮮豔質感好 到貨迅速服務佳 期待回購
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: e***0
Date:
Review: 說話速度快,商品品質好!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***4
Date:
Review: 讚...................
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: Very good 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.