Author: w***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實用 清粉刺乾淨,出門隨身放包方便
顏色: 白色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 4.5 cm |
| 高度 | 1.4 cm |
| SKU | sb2112086133027411 |
Author: w***3
Date:
Review: 實用 清粉刺乾淨,出門隨身放包方便
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: r***8
Date:
Review: 到貨很快 , 還沒開始使用 , 希望有效
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***3
Date:
Review: 很棒我覺得超級好用的非常的推薦大家使用而且重點是皮膚變得非常的光滑很好麼重點就是你的腳只有去到然後常用的話呃皮膚會越來越品可以去很多粉刺
Author: w***p
Date:
Review: 用完皮膚會出現紅紅的:(感覺沒有什麼用
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.