
NEW
1個專業奈米玻璃足部刮刀,女性足跟與足部去除繭皮與死皮的足部護理工具
SKU: sb260519164611435808498
Price and availability
HK$36.00
規格
white
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

white
| Material | Glass |
| Power Supply | None |
| Features | Water-Resistant |
| Color | Multicolor |
| Type | Foot Files&Kits |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 22.2 cm |
| 寬度 | 4.3 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260519164611435808498 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.