Author: n***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: "Hard product, great service,!"
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼

| Pattern Type | Ombre |
| Shapepattern | Heart-shaped |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2210063112214112 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: n***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: "Hard product, great service,!"
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality and price
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice item nice itemm
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: R***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Strong hold. Good quality
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)