- Video







NEW
1个粉色手动面部按摩工具,适用于面部、颈部和身体,日常护肤放松美容滚轮
SKU: sb260507114377423579114
Price and availability
HK$22.71
尺寸
Pink
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
Pink
| Material | ABS |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 12.5 cm |
| 寬度 | 3.4 cm |
| 高度 | 3.4 cm |
| SKU | sb260507114377423579114 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.