
NEW
1张九尾狐与莲花美甲贴纸,水彩扎染设计,精致裸色美甲贴,适合薄透、腮红、裸色指甲油
SKU: sb260512145013485448710
Price and availability
HK$24.06
規格
荷花
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

荷花
| Material | PET |
| Style | Chinese Style |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260512145013485448710 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.