
NEW
1 件装新款猫爪前毛刷,预处理边缘环版,细软毛除尘刷,美甲沙龙清洁工具
SKU: sb260412163663168984212
Price and availability
HK$30.00
尺寸
顏色隨機
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

顏色隨機
| Material | ABS |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Polyester |
| Brush Head Width | 20mm+ |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Cleaning Brushes |
| 高度 | 1.8 cm |
| 長度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 1.8 cm |
| SKU | sb260412163663168984212 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.