
NEW
1件天然玉石梳子按摩套装 - 刮痧头皮工具。多功能手持按摩器。绿色头皮按摩器,缓解压力,放松身心,呵护头部。符合人体工程学设计
SKU: sb260518171358432179214
Price and availability
HK$33.87
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | Stone |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 0.3 cm |
| SKU | sb260518171358432179214 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.