
1个极简菱格纹化妆包,拉链牛津布方形软包,化妆品工具收纳整理包
SKU: sb260423134036275927625
Price and availability
HK$29.53
尺寸
中
規格
萎格黑八角
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

中
萎格黑八角
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12 cm |
| 長度 | 17 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260423134036275927625 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.