Author: s***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買來送給朋友小孩,很輕便很可愛
顏色: 粉色
尺寸: XS

XS
| Material | PP |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2306091147258322 |
Author: s***u
Date:
Review: 買來送給朋友小孩,很輕便很可愛
顏色: 粉色
尺寸: XS
Author: g***0
Date:
Review: 非常可愛,小孩非常的喜歡
顏色: 粉色
尺寸: XS
Author: l***4
Date:
Review: 小朋友很愛,扮家家酒也很好
顏色: 粉色
尺寸: XS
Author: c***y
Date:
Review: 綁馬尾,辮子,握在手裡剛剛好,好用不拉髮
顏色: 淡紫色
尺寸: XS
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.