Author: 林***玫
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 風力蠻大的,拿來吹嫁接睫毛時風會太大
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
| Material | PC |
| Occasion | Vacation |
| Color | Hot Pink |
| Type | Eyelash Fan |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 8.9 cm |
| 高度 | 4.5 cm |
| SKU | sb2408094600594444 |
Author: 林***玫
Date:
Review: 風力蠻大的,拿來吹嫁接睫毛時風會太大
顏色: 玫紅色
尺寸: 均碼
Author: c***7
Date:
Review: 商品價格實在,東西完整無誤,cp質極好,比較後已經很便宜了~以後有機會可以再回購唷🩷
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 物流超级给力很快就收到货了。卖家客服特别好, 颜色没有异味 超级满意 好评 还没下单的姐妹们 动起手来
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: 很實用 cp值很高 用下來還挺不錯的
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.