
1片美人鱼尾巴美甲贴纸,包含贝壳和海星元素,3D立体设计,适用于美甲DIY装饰和日常使用。
SKU: sb260331144614124951392
Price and availability
HK$17.00
規格
1 張 白色美人魚尾
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 白色美人魚尾
| Material | PET |
| Pattern Type | Colorblock |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260331144614124951392 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.