
1把按摩梳 - 7齿圆头经络按摩梳,适用于头皮、身体、穴位、鼻梁按摩
SKU: sb251113332044674754
Price and availability
HK$35.00
規格
1pc/粉紅色
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1pc/粉紅色
| Material | ABS |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb251113332044674754 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.