- Video







NEW
1个大容量心形网眼化妆包,透明植绒心形印花手提包,经典黑色女士旅行洗漱收纳包
SKU: sb260519152794874399806
Price and availability
HK$31.00
尺寸
均碼
規格
1PC
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
均碼
1PC
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | No-closure |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | big |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 23.5 cm |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 12.5 cm |
| SKU | sb260519152794874399806 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.