
1个冰滚轮面部按摩器,提拉紧致肌肤,全身舒缓压力,消除浮肿,女士美容工具,大号冰滚轮/清凉面部按摩器,面部和眼部冰滚轮,居家SPA,护肤程序,手持按摩器
SKU: sb260425153892361700480
Price and availability
HK$61.00
規格
淺粉紅色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

淺粉紅色
| Material | PP |
| Target Use Body Part | Eyes |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260425153892361700480 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.