Author: b***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Can't wait to use the henna, this is going to be fun I love the small tube and looks easy to handle
顏色: 彩色

棕色的
| Material | Soybean Oil Ink |
| Color | Multicolor |
| Finish | Matte |
| Texture | Balm |
| 長度 | 14 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 2.2 cm |
| 容量(ml) | 25 ml |
| SKU | sb2407152972274482 |
Author: b***j
Date:
Review: Can't wait to use the henna, this is going to be fun I love the small tube and looks easy to handle
顏色: 彩色
Author: y***n
Date:
Review: جدا جميلة وسعرها مناسب
顏色: 彩色
Author: j***h
Date:
Review: It looks so good can’t wait to use it for fake freckles
顏色: 彩色
Author: s***n
Date:
Review: منتاجات شي إن رائعه وخامتها ممتازه أحتاج نقاط لايك لوسمحتوا ,
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.