Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 操作簡單,外觀好看,很棒喔
顏色: 紫色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Type | Bubble Maker Cup |
| Color | Purple |
| Batteries Included | No |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 高度 | 11 cm |
| SKU | sb2208224341149942 |
Author: 8***8
Date:
Review: 操作簡單,外觀好看,很棒喔
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: C***e
Date:
Review: 超好用 打出來的泡很綿 只需要一點點洗面乳
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: a***w
Date:
Review: 實色無差 一樣可愛 好喜歡😍然後蓋子可以蓋很緊 讚
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: e***5
Date:
Review: 很容易起泡 好用 如果塑膠再厚實一些更好
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.