
1支眉唇眼线纹身颜料,液体彩妆颜料,适用于眉毛和嘴唇,专业化妆工具
SKU: sb260416113431232548968
Price and availability
HK$44.00
淨含量
10g
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

10g
| Material | Jelly |
| Festivals | Halloween |
| Container Type | Bottled |
| Color | Multicolor |
| Texture | Balm |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 3 cm |
| 容量(ml) | 10 ml |
| SKU | sb260416113431232548968 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.