
1个双层护发帽,防脱发帽,产后帽,发膜帽,干湿两用帽,睡眠帽
SKU: sb260319112276555067324
Price and availability
HK$31.00
尺寸
黑色里布1個裝
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

黑色里布1個裝
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | Black |
| Type | Sleep Caps |
| 長度 | 32 cm |
| 寬度 | 32 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb260319112276555067324 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.