
1个可爱卡通水豚桌面收纳盒,个性化创意趣味化妆刷架,适用于家庭和办公室
SKU: sb260505163833964363724
Price and availability
HK$34.00
尺寸
均碼
規格
1PC
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

均碼
1PC
| Material | ABS |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Cute |
| Features | All In One |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Tube |
| Surface Finishing Type | Polished |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Makeup Brush Storage |
| 高度 | 6 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb260505163833964363724 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.