
1张炫酷星空脸贴 | 小众暗黑风星空贴纸,装饰眼周/脸颊,适合辣妹妆容,打造个性化Y2K、K-POP氛围,闪亮脸部贴,嘉年华风,脸部宝石贴纸,装饰贴纸
SKU: sb260320151978165869196
Price and availability
HK$19.00
規格
1張 酷感星芒臉貼
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1張 酷感星芒臉貼
| Material | PET |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Eye Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260320151978165869196 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.