
1张彩色3D字母数字美甲贴纸,可爱草莓、爱心、星星图案,DIY美甲装饰必备,美甲沙龙必备贴纸
SKU: sb260401174258789701896
Price and availability
HK$19.00
規格
1 張 彩色立體字母
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 彩色立體字母
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260401174258789701896 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.