Author: y***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超讚的出貨速度,超讚的商品品質,超讚的服務,超讚的CP值!有機會會再回購的~ 😍
顏色: 黑色

LX111
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 6 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| SKU | sb2408201450518088 |
Author: y***a
Date:
Review: 超讚的出貨速度,超讚的商品品質,超讚的服務,超讚的CP值!有機會會再回購的~ 😍
顏色: 黑色
Author: m***0
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚👍🏻
顏色: 黑色
Author: j***0
Date:
Review: 品質優良,物超所值,超級喜歡!
顏色: 黑色
Author: a***7
Date:
Review: 出貨的速度很快服務態度很好衣服很漂亮我很喜歡
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.