
NEW
1片卡通动物清洁按摩贴
SKU: sb260515161679063408424
Price and availability
HK$27.87
規格
36PCS
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

36PCS
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Massage Stick |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 高度 | 1.2 cm |
| SKU | sb260515161679063408424 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.