
1片黑色蝴蝶结美甲贴纸,简约线条设计,多种尺寸可选,瞬间提升美甲精致度,轻松打造甜美温柔的风格,美甲装饰贴纸
SKU: sb260312173123714268931
Price and availability
HK$19.00
規格
1 張 黑色蝴蝶結
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 黑色蝴蝶結
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260312173123714268931 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.