Author: l***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very high quality and excellent service
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Rose Gold |
| Type | Eyebrow Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 2 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 高度 | 13 cm |
| SKU | sb2404054713417759 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: l***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very high quality and excellent service
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: top quality i love it
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼
Author: g***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice love ittttt
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼
Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: منتج الصراحه عجبني كتير كتير انصح فيه ❤️
顏色: 玫瑰金 | 尺寸: 均碼