
1个3D立体花朵美甲硅胶雕刻模具,包含百合、樱花等多种图案,适用于美甲DIY工具
SKU: sb260430123354672811365
Price and availability
HK$24.59
規格
類型1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

類型1
| Material | Silicone |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Accessories |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 5.5 cm |
| 寬度 | 4.5 cm |
| SKU | sb260430123354672811365 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.